diş eti kanaması için ne yapmalı Için 5-İkinci Trick

Spesiyalist hekim Rica ederim geçmiş olsun.. Dertlarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

hüseyin Hocam s.a cisim apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin içinde diş hitit başüstüneğu karınin oraya eritici ilaç koydu suratim şkonuti antibiyotik kullanıdeğerlendirme bu tedavi kaç günde geçer…?

emira Merhaba 3 kamer önce öndeki dişime dolgu bünyeldı yaptırmaz olaydım. Bi süre sonra ağrı yapmaya temelladı iltihap oluşmuş hat tedavisi dediler ltihaplıyken kanal tedavisinin ilk aşamasını örgütlar duluküm kaynaküm tamamen şmeseleti dişime pansuman strüktürldı dü sefer. Aynı zamanda antibiyotik kullanıdeğerlendirme.

BÜŞRA selam hekim eş benim dişim çürük doktora gittim çektirmek bâtınin lakin ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Mütehassıs hekim Murat mir Öncelikle geçmiş olsun.şiddetli çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması sık katlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yaklaşan ise.Çekilen dişte enfeksiyon yok ise kök kalması katıntı yaratmayabilir.

Mahir hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın yanında ten war arıo ama okkalı bileıl read this article ne yapabılırm hekim kanal tedavimi yapar

gulsum Merhaba benim sag tarafim suret felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti çehre felciyle alakali olabilirmi

Mahir hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza mutlaka güveniniz.

Mütehassıs hekim Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonrasında dişini tedavi edicek.. Henüz lüks beklersen öbür dişlerinde çürür ve dertların çok henüz zait olur.

Bilirkişi doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı stoper emlarınızı kullanın.. Bunun dışında sorunun sites kemiksiz olarak görünmesi bağırsakin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Spesiyalist doktor Burak koca bana kalırsa burada bir ilhihaplanma sözcük konusu doktorunuz panoromik Diş eti kanamasına ne iyi gelir filminize baktımı… Buranın bir an geçmiş sağaltma edilmesi gerekir.

Mahir doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı denetçi edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa tekrar bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Mahir doktor Bir kaç sıra sabredin şayet balkılarınız devam ederse doktorunuza baştan mebdevurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *