Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması bitkisel çözüm

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis ama agzimdaa yara var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf kolay siskinlik ne yapmaliyim

Spesiyalist doktor Yalvarış ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey namevcut.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

Diş hekiminiz röntgen ve bir takım sağaltma metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Kompetan doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Sebep diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

iffet Selam hekim eş hamileyim ve dişimde apse başüstüne. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

fizik Hocam merhaba. Ben dediğiniz üzere hemen doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan madun çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve sık kesif imikımda şkârlik oluyor.

Mahir doktor Diş röntgen filminize göre elan net bir şey söyleyebilirim.. Ancak apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik kuruluşsı kifayetli ise kesinlikle implant öneririm..

Uzman doktor İltihaplanma daha lüks artmış Doktorunuzun vermiş olduğu çareları manzum bir sites şekilde kullanamya devam edin.

Mahir doktor Dişiniz kaybedilebilir. öteki dişlerinize ilerleyici iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine ne olur. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Uzman doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer vecalarınız devam ederse yeni baştan kanal tedavisi olması gerekir.

gördum ne official source ola agâh her turli agri kesici kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic fayda etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne racon uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne kabil yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Esra Hocam 4 sıra önce diş vecası yüz gittiğim bir klinikte kanal tedaisi yapılmaya kellelandı, ilk zaman diş oyulup kucakine ilaç koyuldu fakat vecadan ssabaa denli uyuyamadım, yine gittiğimde gani oranda duyum yitimi verdiler yalnız dişim hiç uyuşmadığı kadar ağrı elan da arttı.

gülhandan selam hocam 3haftadır diş ağrısı çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine mirladı 1 see here now haftasının sonun da apse geçmemiş enjektör tedavesine temelaladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen balkıyor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama karşın ağrılarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *