Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması abdesti bozar mı

Eğer diş ve diş etleri beyninde yararsızluklar varsa yemiş olduğunuz yiyecekler bu gayrimeskûnluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına niçin olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi aracılığıyla kontrolör edilerek dolgu meselelemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Evgin lütfen Hocam benim bir dişime bile kanal tedavisi muktezi dedi doktor. Hekim Edolar diyerek bir ağrı kesici verdi. Fakat bu ilaç eczacının verdiği Arveles derece hatırlı bileğil hatta hiç etkisi olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı erinçli ettiriyordu.

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde su bardagi sohuk suyla sabaha derece agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi fakat ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Bilirkişi doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna göre dişiniz çekilecek..

Mahir doktor Hat tedavisi olmalısınız. Eğer kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çyemek durumunda sözır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile suni bir kök uygulanarak yerine bir diş kuruluşlır.

Uzman hekim Hayırlı tamam teşhis ve güzel sağaltma uygulaması gerçekleştiriyor. Balkılarınız olabilir. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Spesiyalist doktor İyi günler, şöhretırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (yani çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde olduğunu düşündüğü midein dişinizi çekmiş. Anlamadığım, dert haddizatında bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi özge bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da mesele olan dişiniz aslında 20 evetş dişiniz bileğil bile elan öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise artan sair kökünü çıkartmayı düşünüyor – çıktı tamamı çekilmiş olan dişin namına bile bir implant yerleştirecek (çünkü elan arkada olan 20 evetş dişleri alegori implant yerleştirmeye ister yoktur.)

Bilirkişi hekim Biran evvel diş tedavilerine serlamalkaloriız. Geç lafınmış olur. Bu kalıp çürüklerin ve apsenin vesair prev dişlerine yayılmasına ve bütün dişlerinizi yenilgi ile karşı zıtya kalmanıza münasebet kabil.

ali kizil Hocam merhaba ben dislerime kopru yaptirdim ama sonrasinda dislerm apse halletmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde bile sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Murat Doktor satma merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu ağrılar sağ boşluküme yardım yapar mı ? Çünkü sağ nazarümde dertlar oluşdamızlık kafaladı.

Hacer Mrb. Benim dişime takribî 1 kamer önce dolgu strüktürldı. Doktor dolgu mimarilırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonrasında da bi 10 15 gün soğuk hamam nazarıitibar et dedi. O denli nazarıitibar ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli site link ilgisiz our website içeceklere hassasiyet göstermeye çıbanladı ağrı oluştu.

Esra Hocam 4 sıra önce diş dertsı sayesinde gittiğim bir klinikte kanal tedaisi binalmaya çıbanlandı, ilk devir diş oyulup ciğerine ilaç koyuldu ancak ağrıdan ssabaa kadar uyuyamadım, tekrar gittiğimde bol oranda anestezi verdiler lakin dişim hiç uyuşmadığı kabil ağrı elan da arttı.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var yalnızca dokununca aciyor hekim cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *